Зволожуючий захисний крем (Гідратант) SPF 15 Spiral Zen

Крем широкого спектру дії, захищає від UVA/UVB Для всіх типів шкіри. Високотехнологічний продукт. Ніжний емульсійний препарат використовується як постійний денний крем для всіх типів шкіри. Приємне у використанні засіб. Не залишає на шкірі відчуття липкості і білих слідів. Грунтовно підібрана формула препарату надійно захищає шкіру від агресивних впливів зовнішнього середовища і забезпечує глибоке і тривале зволоження. Поєднання фізичних і хімічних фільтрів дозволяє знизити концентрацію кожного з них.
Немає в наявності
721 грн.

Категорії: Восстанавливающие маски Spiral Zen

Теги: Увлажняющий защитный крем (Гидратант) SPF 15 Spiral Zen

Огляд

Крем широкого спектру дії, захищає від UVA/UVB Для всіх типів шкіри.
Високотехнологічний продукт. Ніжний емульсійний препарат використовується як постійний денний крем для всіх типів шкіри. Приємне у використанні засіб. Не залишає на шкірі відчуття липкості і білих слідів. Грунтовно підібрана формула препарату надійно захищає шкіру від агресивних впливів зовнішнього середовища і забезпечує глибоке і тривале зволоження. Поєднання фізичних і хімічних фільтрів дозволяє знизити концентрацію кожного з них. Це попереджає агломерацію фізичних фільтрів і аллергизирующий ефект хімічних, при збереженні повної ефективності препарату для захисту шкіри від променів UVA/ UVB. Використання 2-х систем хімічних фільтрів - гідрофільної і липофильной - дозволило зменшити жирність крему. Частинки діоксиду титанія (фізичний фільтр) розміром менш 200нм, вкриті нерозчинним шаром оксиду кремнію і алюмінію, ретельно дисперговані і рівномірно розподілені в суміші. Це забезпечує прозорість крему за збереження його захисних властивостей. Диастермония гекторіт фіксує в собі хімічні фільтри, а також поглинає шкідливі зовнішні забруднення і не дозволяє їм проникнути в шкіру. Комплекс ефірів оливкової олії - рослинний емульгатор, аналогічний ліпідного складу шкіри, відновлює і підтримує цілісність шкірного бар'єру. Він робить крем неймовірно комфортним і зручним при нанесенні. Ефіри пальмової олії ущільнюють і зміцнюють роговий шар. Рослинний гліцерин і сквален зволожують шкіру, роблять її поверхня еластичною і гладкою.

Вказівки по застосуванню: використовується завершення процедури догляду за шкірою в салоні і перед виходом з будинку в будь-яку погоду. Рекомендується наносити на чисту суху шкіру обличчя в кількості 0,2 мл на 10 кв. см (приблизно площа долоні) легкими прикладывающими рухами, не вбирати! Шановний колега! Поясніть клієнтові, на який термін він захищений від сонця, враховуючи його тип за Фитцпатрику - 150 хвилин (2,5 години)!

Склад: деіонізована вода; октокрилен; stearyl алкоголю (октадециловый), фенилбензимидазол сульфоновая кислота; З 12-15 алкіл бензоат; этилгексил саліцилат; авобензон; пробіотичний комплекс; цетеарил оливат і сорбитана оливат; ПЕГ - 40 стеарат; цетил фосфат; гекторіт диастеардимония і пропілену карбонат; сорбитана стеарат; титану діоксид, діоксид кремнію, диметикон/метикон сополімер алюмінію гідроксид, феноксіетанол, етілгексілгліцерін алантоїн; ксилитилгликозид і ксилітол.

Коментарі