Крем зволожуючий з активними добавками Spiral Zen

Ефективність препарату посилена натуральними перлами з биоинформационными формулами. Для всіх типів ніжної і чутливої шкіри. Унікальне поєднання компонентів робить цей препарат багатофункціональним і забезпечує багаторівневе зволоження шкіри. Він активно протидіє окисленню, має антистресову дію і захищає шкіру від появи естетичних проблем. Знімає роздратування і почервоніння, пом'якшує шкіру, запобігає її сухість і лущення, зменшує свербіж. Масло Жожоба і комплекс гігроскопічних молекул, подібний до натурального зволожуючого фактора, сприяють інтенсивному і тривалому зволоженню шкіри.
Немає в наявності
885 грн.

Категорії: Кремы и маски Spiral Zen

Теги: Увлажняющий крем с активными добавками Spiral Zen

Огляд

Ефективність препарату посилена натуральними перлами з биоинформационными формулами.
Для всіх типів ніжної і чутливої шкіри.

Унікальне поєднання компонентів робить цей препарат багатофункціональним і забезпечує багаторівневе зволоження шкіри. Він активно протидіє окисленню, має антистресову дію і захищає шкіру від появи естетичних проблем. Знімає роздратування і почервоніння, пом'якшує шкіру, запобігає її сухість і лущення, зменшує свербіж. Масло Жожоба і комплекс гігроскопічних молекул, подібний до натурального зволожуючого фактора, сприяють інтенсивному і тривалому зволоженню шкіри. Полісахаридні інгредієнти і амінокислоти комплексу зв'язують та утримують велику кількість води. Це покращує міграцію регуляторних молекул як власних шкіри, так і введених до складу маски/крему, нормалізує перебіг біохімічних реакцій, сприяє кращій ескалації патологічних процесів і ендотоксинів. Хронолин (тетрапептид 3) активує синтез компонентів міжклітинного матриксу (колагену 7, ламініну 5, фібронектину, гіалуронової кислоти), що зміцнює і ущільнює дерму, активно протидіє старінню шкіри. Пробіотичний комплекс зміцнює бар'єрні функції шкіри, перешкоджає розвитку патогенних бактерій, забезпечує антиоксидантний захист шкіри і підвищує її стійкість до дратівливих чинників навколишнього середовища. Рекомендується застосовувати після глибокого чищення себорейної і дегидрированной шкіри з проявами дерматиту.
Вказівки по застосуванню: масажними рухами нанести маску на чисту шкіру. Провести біоенергетичний масаж.
Склад: деіонізована вода; масло жожоба: натрію пирролидонкарбоновая кислота, натрію лактат, фруктоза, гліцин, ніацинамід (вітамін ВЗ), сечовина, інозитол; декстран, капрооил тетрапептид 3; пробіотичний комплекс; феноксіетанол; поліакриламід, З 13-14 изопарафин, лаурет-7; бензоловая кислота, сорбінова кислота, дегидроуксусная кислота, бензиловий спирт,Коментарі