Заспокійлива Маска Spiral Zen

Натуральний перли з биоинформационными формулами підвищує ефективність препарату Для всіх типів шкіри Маска на основі каоліну швидко заспокоює шкіру, зменшує подразнення і почервоніння, вбирає секрет сальних залоз, надає антибактеріальну та противірусну дію. Вона захищає і підтримує клітинну структуру, інтенсивно зволожує шкіру і підвищує її пружність, протидіє процесу окислення.
Немає в наявності
673 грн.

Категорії: Восстанавливающие маски Spiral Zen

Теги: Успокаивающая Маска Spiral Zen

Огляд

Натуральний перли з биоинформационными формулами підвищує ефективність препарату Для всіх типів шкіри
Маска на основі каоліну швидко заспокоює шкіру, зменшує подразнення і почервоніння, вбирає секрет сальних залоз, надає антибактеріальну та противірусну дію. Вона захищає і підтримує клітинну структуру, інтенсивно зволожує шкіру і підвищує її пружність, протидіє процесу окислення. Зміцнює імунну систему шкіри і захищає капілярні стінки. Маска повертає шкірі відчуття комфорту і свіжості Этилгексил пальмітат (вироб-дное пальмової олії) утворює захисне покриття на шкірі, пом'якшує її і регулює біологічні процеси. Масло календули має протизапальну, антибактеріальну та антисептичну дію. Екстракти бурачника і розторопші глибоко зволожують і кондиціонують шкіру. Білки водорості Nannocyloropsis oculata в комбінації з добре збалансованою фракцією полісахариду пуллулан (Pephtight) підтягують шкіру, попереджають оксидативний стрес, сприяють виробленню колагену 1 типу і зміцнюють шкірний систему. Ретинил пальмітат в мікрокапсулах стимулює процеси регенерації в клітинах шкіри, а Пробіотичний комплекс нормалізує мікробний гомеостаз, попереджає розвиток запальних процесів у шкірі, підвищує її бар'єрні функції.

Вказівки по застосуванню:
На чисту вологу шкіру нанести Маску Заспокійливу легкими масажними рухами до повного вбирання. Якщо не потрібно нанесення наступного препарату, маску можна не змивати. В іншому випадку залишки маски слід зняти вологим ватним диском і нанести крем.

Склад: деіонізована вода; каолін; поліізобутилен гідрований; SDA спирт ; зтилгексил пальмітат; масло календули; сорбитан стеарат; сахарози кокоат; натрію акрилат/акрилоилдиметил таурат сополімер; изогексадекан полісорбат-80; екстракт огірочника аптечного, екстракт розторопші плямистої; токоферил ацетат, амоній акрилоилдиметилтаурат/вініл формамід сополімер, ксантанова камедь; молочна кислота; екстракт водоростей, пуллулан; пробіотичний комплекс; ретинил пальмітат; трикаприлин, полиметил метакрилату; феноксіетанол; фенилпропанол, каприлил гліколь; фенетол, каприлил гліколь.

Коментарі