Тонік "Трав'яний" стягує пори Spiral Zen

Без спирту та ароматизаторів Тип шкіри: жирна / комбінована Тонік глибоко очищає шкіру, звужує пори, захищає від забруднень і розвитку шкірних проблем. Після застосування препарату якісно поліпшується поверхню шкіри, вона стає гладкою, матовою, бархатистою. Тонік охолоджує і освіжає шкіру, вирівнює колір обличчя, створює відчуття легкості і комфорту Препарат застосовується після глибокого чищення, а також в ході процедури догляду за жирною шкірою. Підходить як для чоловіків, так і жінок.
Немає в наявності
275 грн.

Категорії: Spiral Zen для очищения кожи

Огляд

Без спирту та ароматизаторів Тип шкіри: жирна / комбінована
Тонік глибоко очищає шкіру, звужує пори, захищає від забруднень і розвитку шкірних проблем. Після застосування препарату якісно поліпшується поверхню шкіри, вона стає гладкою, матовою, бархатистою. Тонік охолоджує і освіжає шкіру, вирівнює колір обличчя, створює відчуття легкості і комфорту Препарат застосовується після глибокого чищення, а також в ході процедури догляду за жирною шкірою.
Прополіс, екстракти ліщини (гамамелісу), журавлини, огірочника, розторопші та чистотілу нормалізують стан жирної проблемної шкіри, регулюють роботу сальних залоз, попереджають розвиток запальних процесів. Алантоїн, пробіотичний комплекс, рослинний гліцерин, ментол знімають подразнення, заспокоюють, тонізують і зволожують шкіру.
Вказівки із застосування: Змочити ватний диск тоніком і нанести його на вологе / суху шкіру (уникаючи області очей) легкими рухами.
Склад: деіонізована вода; лропанедиол; гліцерин (рослинний); пробіотичний комплекс: екстракт журавлини великоплідної; екстракт ліщини; екстракт чистотілу; екстракт огірочника аптечного; екстракт розторопші плямистої; екстракт прополісу; саліцилова кислота; етілгексілгліцерін; полісорбат-20; алантоїн; ментол.

Коментарі