Гель підготовчий Spiral Zen

Тип шкіри: жирна / комбінована Використовується для підготовки шкіри до глибокого чищення. Підтримує пружність міжклітинної структури (екстракт бразильського горіха) і розслабляє тонус шкірних пор. (омплекс компонентів - пропанедиол, содиум бікарбонат, содиум гідроксид, саліцилова кислота, гліцерин рослинний сприяє відшаруванню відмерлих клітин шкіри і розм'якшенню сально - рогових пробок. Пробіотичний комплекс підтримує і відновлює нормальну мікрофлору шкіри, створює оптимальне середовище для корисних мікробів, перешкоджає «заселення» шкіри патогенними мікроорганізмами, покращує стан імунної та протимікробної активності шкіри і, таким чином, попереджає запалення і подразнення шкіри після чищення.
Немає в наявності
216 грн.

Категорії: Глубокое очищение кожи Spiral Zen

Теги: Подготовительный гель Spiral Zen

Огляд

Тип шкіри: жирна / комбінована
Використовується для підготовки шкіри до глибокого чищення. Підтримує пружність міжклітинної структури (екстракт бразильського горіха) і розслабляє тонус шкірних пор. (омплекс компонентів - пропанедиол, содиум бікарбонат, содиум гідроксид, саліцилова кислота, гліцерин рослинний сприяє відшаруванню відмерлих клітин шкіри і розм'якшенню сально - рогових пробок. Пробіотичний комплекс підтримує і відновлює нормальну мікрофлору шкіри, створює оптимальне середовище для корисних мікробів, перешкоджає «заселення» шкіри патогенними мікроорганізмами, покращує стан імунної та протимікробної активності шкіри і, таким чином, попереджає запалення і подразнення шкіри після чищення.

Вказівки по застосуванню: після підготовки шкіри Маскою Термічної та/або Пілінгом нанести Гель Готує на 5 -7 хвилин і провести глибоку чистку. Гель дуже зручний у застосуванні: після нанесення він як би «тане» і проникає в шкіру, не залишаючи на ній липкого шару. Тому немає необхідності у видаленні залишків препарату, які в аналогічних засобах багатьох компаній створюють незручності при ручний, механічною або ультразвукової чищення. По мірі необхідності в ході процедури гель можна додавати на окремі ділянки шкіри. Його також рекомендуємо використовувати в якості засобу для дезінкрустації і як проводить гелю для процедур з ультразвуком.
Склад: деіонізована вода; пропанедиол: пробіотичний комплекс; натрію бікарбонат; екстракт насіння бразильського горіха; саліцилова кислота: гліцерин (рослинний); карбомер; гідроксид натрію; глюконолактон, натрію бензоат, кальцію глюконат

Коментарі