Ензимний пілінг з полигидрокислотами 15% pH 2,5 Spiral Zen

Для всіх типів шкіри. Висока ефективність при мінімальній травматизації шкіри! Дія ензимного пілінгу копіює модель поведінки і перебіг природних процесів, що відбуваються в молодій шкірі. Препарат наочно відображає сучасні тенденції у створенні засоби для пілінгу: поєднання кислот, ферментів, біологічно активних добавок, зволожувачів, антиоксидантів, стимуляторів, плівкоутворювачів та ін.
Немає в наявності
521 грн.

Категорії: Глубокое очищение кожи Spiral Zen

Теги: Пилинг энзимный с полигидрокислотами 15% pH 2

Огляд

Для всіх типів шкіри.

Висока ефективність при мінімальній травматизації шкіри! Дія ензимного пілінгу копіює модель поведінки і перебіг природних процесів, що відбуваються в молодій шкірі. Препарат наочно відображає сучасні тенденції у створенні засоби для пілінгу: поєднання кислот, ферментів, біологічно активних добавок, зволожувачів, антиоксидантів, стимуляторів, плівкоутворювачів та ін Такий підхід забезпечує більш успішний і стабільний результат, оскільки до загальної стимуляції, викликаної відлущуванням, додається специфічна корекція косметичних проблем. Пілінг містить неагресивну концентрацію активних інгредієнтів, які підсилюють і доповнюють один одного. Це дає можливість отримати гарні результати при різних естетичних проблемах шкіри. У пілінг Зен Спіраль введені глюконолактон, фруктові кислоти (молочна, гліколева, яблучна, саліцилова і лимонна) і екстракти ківі, манго, кокоса, які містять високу концентрацію протеолітичних ферментів. Цей комплекс послаблює сполучні структури між корнеоцитами і допомагає їх осипання, не викликаючи роздратування навіть чутливої шкіри. Таким чином, ефективність цього пілінгу пов'язана не із зайвою травматизацією шкіри, а з репаративну дію активних компонентів. Це дозволяє проводити не тільки при спокійному стані шкіри, а навіть при загостренні хронічних процесів і в літній час. Екстракти ромашки, алое і пробіотичний комплекс попереджають запалення і заспокоюють пощипування. Ретинил пальмітат в мікрокапсулах підвищує активність фібробластів, що збільшує вироблення колагену і гіалуронової кислоти. Екстракт кінського каштана і рутин покращують мікроциркуляцію і зміцнюють стінки кровоносних судин. При регулярному застосуванні пілінгу зменшується глибина та вираженість зморшок, скорочуються розширені пори, вирівнює поверхню і колір шкіри, освітлює пігментні плями, зменшуються прояви вугрової висипки. Шкіра стає гладкою, свіжою і сяючою Таке видиме поліпшення зберігається тривалий час. Пілінг значно покращує проникнення в шкіру косметичних засобів, використовуваних на подальших етапах процедури, так і згодом застосовуються в домашніх умовах. Активне і систематичне відлущування видаляє з шкіри патологічно змінені клітини, що в свою чергу попереджає розвиток злоякісних новоутворень. Всі зміни, що відбуваються в шкірі, відбуваються поступово і стають помітними з часом. Тому рекомендується провести тривалу серію процедур пілінгу, що дозволить шкірі збалансовано виробляти міжклітинні структури, підвищити синтетичний і проліферативну активність клітин. Стан і зовнішній вигляд шкіри поліпшується поступово і природно, не порушуючи звичайного способу життя клієнта. Пілінг можна застосовувати на будь-якому типі шкіри, включаючи темну, без ризику розвитку пігментації.

Вказівки по застосуванню: нанести на чисту шкіру обличчя, залишити на кілька хвилин. Ретельно змити і промокнути обличчя серветкою. Процедура завершується Нейтралізатором пілінгу і при необхідності - Заспокійливої маскою. Після пілінгу можна провести глибоку чистку шкіри.

Склад: деіонізована вода; глюконолактон; бутилен гліколь, екстракти ківі, манго, кокоса; молоная, гліколева, лимонна, яблучна, саліцилова кислоти; гліцерин (рослинний); пробіотичний комплекс; екстракт ромашки; сік листя алое; ретинил пальмітат; рутин; натрію акрилат/акрилоилдиметил таурат сополімер; феноксіетанол; глюконолактон, натрію бензоат, кальцію глюконат; натрію гідроксид; акрилати/З 10-30 алкіл акрилат кроссполимер.

Коментарі