Ніжний пілінг "Caress Pro-Age"

Ніжний пілінг "Caress Pro-Age" від фірми Хлавин. Призначений для більш глибокого очищення, видалення мертвих клітин і зміцнення шкірної структури. Відновлює і покращує вигляд шкіри, роблячи її більш гладкою, однорідною і свіжою. Містить ніжні натуральні крупинки для очищення та виведення токсинів, для видалення мертвих клітин і жирових виділень з поверхні шкіри.
Немає в наявності
485 грн.

Категорії: Love Line Caress Vege Pro-Age, Догляд за нормальної / сухої шкіри

Огляд

Ніжний пілінг "Caress Pro-Age" від фірми Хлавин

Призначений для більш глибокого очищення, видалення мертвих клітин і зміцнення шкірної структури. Відновлює і покращує вигляд шкіри, роблячи її більш гладкою, однорідною і свіжою. Містить ніжні натуральні крупинки - для очищення і виведення токсинів, для видалення мертвих клітин і жирових виділень з поверхні шкіри.

Спосіб використання:
Рекомендуємо використовувати двічі на тиждень. Нанесіть на попередньо очищену і зволожену шкіру легкими круговими рухами по напрямку від центру назовні. Залиште на кілька хвилин і потім ретельно змийте і промокніть рушником.

Склад: Synergy of herbal ingredients: Fig extract, Ginseng extract, Bioactive Vege Complex (Carrot, tomato, spinach, cabbage, ginger, fennel). Balancing patented "pro-biotic" ingredients: Lemon pectin, Active concentration of vitamins and mineral.

Коментарі