Лосьйон багатофункціональний для зняття макіяжу Spiral Zen

Лосьйон для зняття макіяжу, в тому числі і водостійкого Для всіх типів шкіри Перед кожним використанням струсити флакон з лосьйоном! Опис препарату: підходить для зняття всіх видів макіяжу, в т. ч. водостійкого. При цьому лосьйон не викликає подразнення ніжної шкіри повік. Зволожувачі та легкі масла поділяють на тверду і водну фази макіяжу і без "розмазування" видаляють його з шкіри і вій. Відсутність емульгаторів не допускає вбирання макіяжу в шкіру. Екстракти огірка, розторопші, бурачника, кореня живокосту освіжають, заспокоюють, зволожують і захищають шкіру. Пробіотичний комплекс підтримує і відновлює її нормальну мікрофлору.
Немає в наявності
289 грн.

Категорії: Средства для очищения и тонизирования кожи

Теги: Многофункциональное средство для снятия макияжа Spiral Zen

Огляд

Лосьйон для зняття макіяжу, в тому числі і водостійкого
Для всіх типів шкіри

Перед кожним використанням струсити флакон з лосьйоном! Опис препарату: підходить для зняття всіх видів макіяжу, в т. ч. водостійкого. При цьому лосьйон не викликає подразнення ніжної шкіри повік. Зволожувачі та легкі масла поділяють на тверду і водну фази макіяжу і без "розмазування" видаляють його з шкіри і вій. Відсутність емульгаторів не допускає вбирання макіяжу в шкіру. Екстракти огірка, розторопші, бурачника, кореня живокосту освіжають, заспокоюють, зволожують і захищають шкіру. Пробіотичний комплекс підтримує і відновлює її нормальну мікрофлору.

Препарат також можна використовувати в ході салонної процедури для видалення масок. Застосування лосьйону в ході ультразвукової та ручного чищення особи розчиняє і "відділяє" комедони від стінки фолікула, тим самим сприяючи їх атравматичному видалення.

Вказівки по застосуванню: добре струсити флакон з препаратом. Ватні диски просочити лосьйоном і на кілька секунд залишити їх на століттях, а потім акуратно видалити макіяж.
Склад: деіонізована вода; циклометикон; цетеарил этилгексаноат; огірковий екстракт; екстракт кореня живокосту лікарського; пробіотичний комплекс; екстракт огірочника аптечного; екстракт розторопші плямистої; децил глікозид; токоферил ацетат; феноксіетанол; натрію хлорид; глюконолактон, натрію бензоат, кальцію глюконат.

Коментарі