Очищаючий лосьйон без SLS/SLES Spiral Zen

Для всіх типів чутливої шкіри, без SLS/SLES. Крем - мило для ретельного і в той же час дбайливого умивання обличчя. Екстракти ліщини, розторопші та бурачника - природні антисептики, і антиоксиданти - разом з рослинним гліцерином і моносахарами очищають шкіру від забруднень і сприяють виведенню з неї шкідливих речовин (детоксикація). Пептид Хронолин (тетрапептид-З) при регулярному використанні лосьйону збільшує синтез колагену в шкірі. Пробіотичний комплекс перешкоджає розмноженню патогенних бактерій і покращує захисні властивості шкіри.
Немає в наявності
575 грн.

Категорії: Средства для очищения и тонизирования кожи

Теги: Лосьон очищающий

Огляд

Для всіх типів чутливої шкіри, без SLS/SLES
Крем - мило для ретельного і в той же час дбайливого умивання обличчя. Екстракти ліщини, розторопші та бурачника - природні антисептики, і антиоксиданти - разом з рослинним гліцерином і моносахарами очищають шкіру від забруднень і сприяють виведенню з неї шкідливих речовин (детоксикація). Пептид Хронолин (тетрапептид-З) при регулярному використанні лосьйону збільшує синтез колагену в шкірі. Пробіотичний комплекс перешкоджає розмноженню патогенних бактерій і покращує захисні властивості шкіри.

Вказівки по застосуванню: невелика кількість лосьйону розбавити водою, спінити в долонях і масажними рухами нанести на вологе і очищену шкіру від макіяжу. Змити і промокнути обличчя серветкою.
Склад: деіонізована вода; гліцерин (рослинний); натрію лаурил глутамат; ПЕГ-150 дистеарат; пробіотичний комплекс; декстран, капроил тетрапептид 3; ПЕГ-8 стеарат; екстракт огірочника аптечного; екстракт розторопші плямистої; екстракт гамамелісу; натрію пирролидонкарбоновая кислота.

Коментарі