Гель ліфтинг для шкіри навколо очей pH 5,92 Spiral Zen

Для всіх типів шкіри. Легка текстура гелю швидко вбирається і відразу після його нанесення розгладжує ніжну шкіру навколо очей. Унікальна формула препарату захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, попереджає старіння і зменшує вираженість вікових ознак. При регулярному і правильному застосуванні гелю значно поліпшується структура шкіри і її зовнішній вигляд. Біоактивні комплекси у складі препарату підвищують захисні функції шкіри, мають зволожуючі і поновлюючими властивостями, стабілізує ліпідний баланс і надають активну регенеруючі дію.
Немає в наявності
499 грн.

Категорії: Уход за кожей вокруг глаз Zen Spiral

Теги: Лифтинг Гель для кожи вокруг глаз, Лифтинг гель для кожи вокруг глаз pH 5

Огляд

Для всіх типів шкіри.
Легка текстура гелю швидко вбирається і відразу після його нанесення розгладжує ніжну шкіру навколо очей. Унікальна формула препарату захищає шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища, попереджає старіння і зменшує вираженість вікових ознак. При регулярному і правильному застосуванні гелю значно поліпшується структура шкіри і її зовнішній вигляд. Біоактивні комплекси у складі препарату підвищують захисні функції шкіри, мають зволожуючі і поновлюючими властивостями, стабілізує ліпідний баланс і надають активну регенеруючі дію. Hesperidin methyl chalclone, багатий на флавоноїди, покращує мікроциркуляцію крові і лімфи в шкірі повік, що сприяє зменшенню набряклості і темних кіл під очима. Комбінація екстракту африканського жовтого дерева і олеанолевой кислоти сприяють ліфтінгу і глибокому зволоженню шкіри повік. Екстракт журавлини проявляє високі протизапальні та антиоксидантні властивості, зміцнює судини, підвищує тонус шкіри і її місцевий імунітет, висвітлює пігментацію, знімає і запобігає роздратування чутливої шкіри повік. Пробіотичний комплекс нормалізує мікробний профіль шкіри і зміцнює її захисні властивості. Екстракт огірка містить фермент антиоксидант - супероксидизмутазу, пов'язує і утримує вологу в шкірі. Екстракти прополісу, чистотілу, живокосту і польового хвоща омолоджують, зволожують і тонізують шкіру, оберігають клітинні мембрани від зовнішніх агресивних впливів, покращують кровообіг і надають шкірі пружність і еластичність. Тривале зволоження і швидкий ліфтинг ефект препарату забезпечує гіалуронова кислота.
Вказівки по застосуванню: на попередньо очищену шкіру навколо очей повільними ніжними круговими рухами нанесіть кілька крапель Гелю - ліфтингу, легкими поплескуваннями кінчиків пальців повністю вберіть препарат у шкіру.
Склад: деіонізована вода; бутилен гліколь, экстрактэхинации хлоранты (жовтого африканського дерева), олеанолевая кислота; екстракт журавлини; рослинний гліцерин; пробіотичний комплекс; екстракт прополісу; екстракт плодів огірка; екстракт чистотілу; геспередин метил халкон; карбомер; содиум гіалуронат); корінь живокосту; феноксіетанол; глюконолактон, содиум бензоат, кальціум глюконат; содиум гидроксит; алантоїн; метил этиламидо оксалат; екстракт хвоща польового.

Коментарі