Парфумований Крем для тіла Midnight (275ml)

Парфумований Крем для тіла Midnight Лосьйон для тіла Midnight - незвичайний східний аромат багаторазово збільшує сексуальну привабливість жінок, розпалює чуттєвість чоловіків. Лосьйон вищої якості призначений для користування перед сном.
Немає в наявності
375 грн.

Категорії: Midnight / Опівночі, Парфумовані креми

Теги: Крем парфюмированный для тела Midnight

Огляд

Парфумований Крем для тіла Midnight
Лосьйон для тіла Midnight - незвичайний східний аромат багаторазово збільшує сексуальну привабливість жінок, розпалює чуттєвість чоловіків. Лосьйон вищої якості призначений для користування перед сном.

Приємний східний аромат, який багаторазово збільшує сексуальну привабливість жінок і розпалює чуттєвість чоловіків, аромат тривалий час тримається на тілі.
Доглядає за шкірою тіла, роблячи її гладкою і бархатистою.
Містить ефективний зволожуючий комплекс, який насичує шкіру вологою і надає їй життєвість і свіжість. Містить вітамінний і мінеральний комплекс для краси і молодості шкіри, а так само потужний антиоксидант для захисту шкіри від старіння.
Підтримує шкіру в тонусі, добре вбирається.

Спосіб застосування:
Нанесіть парфумований крем Midnight ввечері, після прийняття душу або ванни.
Midnight – це надійне знаряддя зваблювання, що з Вами вдень і вночі. Midnight робить Вас впевненою в собі, Ви привабливі завжди і скрізь. Лосьйон вищої якості призначений для користування перед сном.

Коментарі