Крем зволожуючий денний з SPF 15 Spiral Zen

Крем широкого спектру дії, захищає від UVA/UVB Для всіх типів шкіри. Високотехнологічний продукт. Ніжний емульсійний препарат використовується як постійний денний крем для всіх типів шкіри. Приємне у використанні засіб не залишає на шкірі відчуття липкості і білих слідів. Грунтовно підібрана формула препарату надійно захищає шкіру від агресивних впливів зовнішнього середовища і забезпечує глибоке і тривале зволоження. Поєднання фізичних і хімічних фільтрів дозволяє знизити концентрацію кожного з них. Це попереджає агломерацію фізичних фільтрів і аллергизирующий ефект хімічних, при збереженні повної ефективності препарату для захисту шкіри від променів UVA/ UVB. Використання 2-х систем хімічних фільтрів - гідрофільної і липофильной - дозволило зменшити жирність крему. Частинки діоксиду титанія (фізичний фільтр) розміром менш 200нм, вкриті нерозчинним шаром оксиду кремнію і алюмінію, ретельно дисперговані і рівномірно розподілені в суміші. Це забезпечує прозорість крему за збереження його захисних властивостей.
Немає в наявності
625 грн.

Категорії: Кремы и маски Spiral Zen

Теги: Дневной увлажняющий лосьон с SPF 15 Spiral Zen, Крем увлажняющий дневной с SPF 15 Spiral Zen

Огляд

Крем широкого спектру дії, захищає від UVA/UVB Для всіх типів шкіри.
Високотехнологічний продукт. Ніжний емульсійний препарат використовується як постійний денний крем для всіх типів шкіри. Приємне у використанні засіб не залишає на шкірі відчуття липкості і білих слідів. Грунтовно підібрана формула препарату надійно захищає шкіру від агресивних впливів зовнішнього середовища і забезпечує глибоке і тривале зволоження. Поєднання фізичних і хімічних фільтрів дозволяє знизити концентрацію кожного з них. Це попереджає агломерацію фізичних фільтрів і аллергизирующий ефект хімічних, при збереженні повної ефективності препарату для захисту шкіри від променів UVA/ UVB. Використання 2-х систем хімічних фільтрів - гідрофільної і липофильной - дозволило зменшити жирність крему. Частинки діоксиду титанія (фізичний фільтр) розміром менш 200нм, вкриті нерозчинним шаром оксиду кремнію і алюмінію, ретельно дисперговані і рівномірно розподілені в суміші. Це забезпечує прозорість крему за збереження його захисних властивостей. Диастермония гекторіт фіксує в собі хімічні фільтри, а також поглинає шкідливі зовнішні забруднення і не дозволяє їм проникнути в шкіру. Комплекс ефірів оливкової олії - рослинний емульгатор, аналогічний ліпідного складу шкіри, відновлює і підтримує цілісність шкірного бар'єру. Він робить крем неймовірно комфортним і зручним при нанесенні. Ефіри пальмової олії ущільнюють і зміцнюють роговий шар. Рослинний гліцерин і сквален зволожують шкіру, роблять її поверхня еластичною і гладкою.
Вказівки по застосуванню: використовується завершення процедури догляду за шкірою в салоні і перед виходом з будинку в будь-яку погоду. Рекомендується наносити на чисту суху шкіру обличчя в кількості 0,2 мл на 10кв.см (приблизно площа долоні) легкими прикладывающими рухами, не вбирати! Шановний колега! Поясніть клієнтові, на який термін він захищений від сонця, враховуючи його тип за Фитцпатрику!
Склад: деіонізована вода; октокрилен; stearyl алкоголю (октадециловый), фенилбензимидазол сульфоновая кислота; З 12-15 алкіл бензоат; этилгексил саліцилат; авобензон; пробіотичний комплекс; цетеарил оливат і сорбитана оливат; ПЕГ - 40 стеарат; цетил фосфат; гекторіт диастеардимония і пропілену карбонат; сорбитана стеарат; титану діоксид, діоксид кремнію, диметикон/метикон сополімер алюмінію гідроксид, феноксіетанол, етілгексілгліцерін алантоїн; ксилитилгликозид і ксилітол.

Коментарі