Масло біоенергетичне Spiral Zen

Ефективність препарату посилена натуральними перлами з биоинформационными формулами. Для всіх типів шкіри. Завдяки вмісту цінних олії (жожоба, арганії, виноградних кісточок, гіркого мигдалю, гліцину сої та екстракт арніки зміцнює шкірний структуру і збагачує її важливими вітамінами і мінералами. Масло очищає шкіру і зволожує її. Воно захищає шкіру від вільних радикалів і пересихання, освіжає, надає їй здоровий і сяючий вигляд. Невелика кількість препарату дозволяє провести будь-який повноцінний масаж.
Немає в наявності
499 грн.

Категорії: Восстановление Эпидермиса Spiral Zen

Теги: Биоэнергетическое масло Spiral Zen

Огляд

Ефективність препарату посилена натуральними перлами з биоинформационными формулами. Для всіх типів шкіри.
Завдяки вмісту цінних олії (жожоба, арганії, виноградних кісточок, гіркого мигдалю, гліцину сої та екстракт арніки зміцнює шкірний структуру і збагачує її важливими вітамінами і мінералами. Масло очищає шкіру і зволожує її. Воно захищає шкіру від вільних радикалів і пересихання, освіжає, надає їй здоровий і сяючий вигляд. Невелика кількість препарату дозволяє провести будь-який повноцінний масаж.

Вказівки по застосуванню: після пілінгу або глибокого чищення нанести масло на вологу шкіру і провести масаж «СПІРАЛЬ» Гарне всмоктування препарату дозволяє продовжувати процедуру догляду за шкірою, не змиваючи мастило. При жирній шкірі можливе змішування масла з водою.
Склад: масло кісточок винограду: мигдальне масло: масло жожоба, масло арганії тернистою: соєва олія, екстракт арніки, токоферол; лаурет-3.

Коментарі