Крем для шиї і проти зморшок навколо очей Spiral Zen

Для всіх типів зрілої шкіри Надзвичайно активна маска/ крем на основі бджолиного воску робить зрілу шкіру вік і шиї гладенькою, еластичною і пружною, згладжує її вікові зміни і попереджає утворення зморшок. В результаті регулярного застосування цього препарату шкіра повік, шиї і області декольте помітно помолодшає, стане гладкою і ніжною на тривалий час. Революційне поєднання компонентів забезпечить повноцінний догляд за втомленою шкірою повік: дрібні зморшки розгладяться, контури очей стануть більш чіткими, а набряки і темні кола під очима менш помітними, або зникнуть зовсім. Pro-stucture - екстракт зелених волоських горіхів, багатий поліфенолами, покращує взаємодію білків, що робить шкіру щільною і пружною. Екстракти фініка, кореня женьшеню і элеутороккока стимулюють утворення енергії в клітинах шкіри і покращують обмін речовин у них. Пробіотичний комплекс нормалізує мікрофлору шкіри, підвищує її стійкість до шкідливих впливів навколишнього середовища і перешкоджає розвитку запальних процесів.
Немає в наявності
885 грн.

Категорії: Уход за кожей вокруг глаз Zen Spiral

Теги: Крем для шеи и против морщин вокруг глаз

Огляд

Для всіх типів зрілої шкіри
Надзвичайно активна маска/ крем на основі бджолиного воску робить зрілу шкіру вік і шиї гладенькою, еластичною і пружною, згладжує її вікові зміни і попереджає утворення зморшок. В результаті регулярного застосування цього препарату шкіра повік, шиї і області декольте помітно помолодшає, стане гладкою і ніжною на тривалий час. Революційне поєднання компонентів забезпечить повноцінний догляд за втомленою шкірою повік: дрібні зморшки розгладяться, контури очей стануть більш чіткими, а набряки і темні кола під очима менш помітними, або зникнуть зовсім. Pro-stucture - екстракт зелених волоських горіхів, багатий поліфенолами, покращує взаємодію білків, що робить шкіру щільною і пружною. Екстракти фініка, кореня женьшеню і элеутороккока стимулюють утворення енергії в клітинах шкіри і покращують обмін речовин у них. Пробіотичний комплекс нормалізує мікрофлору шкіри, підвищує її стійкість до шкідливих впливів навколишнього середовища і перешкоджає розвитку запальних процесів.
Вказівки по застосуванню: нанести маску на чисту шкіру і провести легкий масаж до повного її вбирання. Залишки препарату можна видалити серветкою.
Склад: деіонізована вода; бджолиний віск; цетиловий спирт, глицерил стеарат, ПЕГ -75 стеарат, цетет-20, стеарет-20; каприловые тригліцериди; екстракт волоського горіха; пробіотичний комплекс; гліцерин (рослинний); пропанедиол; ізопропіл мірістат; диметикон; екстракт кореня женьшеню; екстракт женьшеню сибірського (елеутерокок), екстракт фініка; магнію сульфат; глюконолактон, натрію бензоат, кальцію глюконат.

Коментарі